ترفند های دوتا

در این قسمت به بحث و گفتگو در مورد ترفندها و باگ های دوتا پرداخته میشود.
لطفا با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی فرمایید.دوتا به روایت تصویر

آیتم های بسیار جالب برای Bloodseeker
بازهم ترفندی دیگر برای یکی دیگر از هیرو ها به اسم Bloodseeker که همه با این هیرو آشنایی کامل دارید .این بار میخوام چند تا نکته ی کوچیکو این جا براتون بزارم که هرچند کوچیکه اما میتونه کمک بزرگی بکنه و بروی بازیتون تاثیر خوبی بزاره .
  
  
هر کسی معمولا با سبکی متفاوت با این هیرو بازی میکند و یا ممکن است یک نفر با این هیرو با سبک های متفاوت بسته به شرایط موجود بازی کند .
اما معمولا همه جادوی 6 این هیرو را باز میکنند چونکه جادویی بسیار مهم است و میتواند در قدرت گرفتن این هیرو بسیار تاثیر داشته باشد .حالا زمانی میرسد که می خواهید هیروی دشمن را بسته به شرایط هر چه سریع تر از بین ببرید .
 
حال چاره چیست ؟
در این زمان می توان از دو آیتم استفاده کرد که آیتم اول بیشتر جنبه Fun داره اما آیتم دوم میتواند کاربرد های زیادی داشته باشد .
آیتم اول :
Dagon - ابتدا جادوی 6 این هیرو را یعنی Rupture را بروی حریف می اندازید سپس Dagon را به حریف میزنید در این هنگام حریف خون زیادی از دست میدهد که اگر فرار کند با جادوی 6 شما خواهد مرد و اگر بایستد شما آن را خواهید کشت .
  
آیتم های بسیار جالب برای Bloodseeker
آیتم دوم :
Force Staff - این آیتم میتونه کمک زیادی یه شما بکنه مانند :
1- زمانی که شما از جادوی 6 خود بروی دشمن استفاده می کنید ممکنه حریف شما از جاش تکون نخوره و دمیجی که شما توقع دارین به دشمن زده نشه در اینجا میتونید از این آیتم استفاده کنید و دشمن را هل بدهید تا دشمن مقداری بیشتر دمیج بخوره
2- زمانی هست که از هیروی دشمن فاصله دارید میتوانید از این آیتم بروی خودتون استفاده کنید تا به دشمن نزدیک تر شوید و بتوانید راحت تر هیرو را از پای در آورید .
  
آیتم های بسیار جالب برای Bloodseeker
  
3- زمانی هم میرسد که مجبورید فرار کنید باز هم این آیتم میتواند به شما در فرار کردن کمک زیادی بکند . حتی از لبه های دیوار میتواند با این آیتم عبور کنید و هر چه سریع از دست دشمن فرار کنید .در تصاویر زیر میتوانید این را بهتر درک کنید .
  
آیتم های بسیار جالب برای Bloodseeker
آیتم های بسیار جالب برای Bloodseeker


نکته هایی در مورد هیروی Ursa Warrior
همه این هیرو را به عنوان یکی از وحشی ترین هیرو های بازی میشناسند که کمتر هیرویی دوست داره Ursa Warrior بهش نزدیک بشه چونکه فقط کافیه این هیرو نزدیکتون بشه تا توی چند ضربه از پا درتون بیاره !
اما این هیرو هم مانند بعضی هیرو ها نکاتی مخفی داره که شاید کمتر کسی از اون با خبر باشه .
 
  
نکته ی اول :
همانطوری که همه شماها میدونید جادوی سوم این هیرو یعنی Fury Swipes دارای خاصیت Orb Effect هست یعنی آیتم های Orb Effect با این جادو کار نمی کنند یعنی در عین حال فقط یا خاصیت آیتم کار میکند یا جادوی هیرو !!
اما جادوی سوم این هیرو به این گونه می باشد که اگر هرگونه آیتم Orb Effect را برای این هیرو بسازید جادوی این هیرو از کار نمی افتد و همچنان کار خود را انجام میدهد و تنها خاصیت آیتم است که در اینجا کاری را انجام نمیدهد.
با این وضع همه آیتم های Orb Effect را به خاطر خواص آن میسازند اما در این بین 2 آیتم Orb Effect هست که دارای دو خاصیت متفاوت می باشد که از آن میتوان برای Ursa Warrior استفاده نمود .
1- Sange And Yasha که علاوه بر اینکه احتمال آرام کردن هیروی دشمن را دارد به هیرو Move Speed و Attack Speed میدهد که هردوی این خواص را Ursa Warrior لازم دارد .
  
نکته هایی در مورد هیروی Ursa Warrior
 
2- Diffusal Blade که علاوه بر این که با هر باز ضربه زدن به هیروی دشمن از آن مانا کم میکند میتواند راه رفتن هیروی دشمن را برای مدتی بسیار کند که این هم از مواردی می باشد که Ursa Warrior به آن نیاز دارد تا بتواند حریف را از پای در آورد .
  
نکته هایی در مورد هیروی Ursa Warrior
نکته ی دوم :
این هیرو در صورتی که جادو ی سوم خودش را تا درجه آخر باز کرده باشد، هر بار که به دشمن ضربه میزند +25 دمیج در ضربه بعدی به همان دشمن بیشتر میزند که با هربار این مقدار بیشتر می شود یعنی 25، 50، 75، 100 و ...
اما این هیرو زمانی که از جادوی 6 خود یعنی Enrage استفاده میکند مقدار دمیج جادوی سوم این هیرو دو برابر میشود یعنی 50، 100، 150، 200 و ... که این میتواند به سرعت حریف را از پای در آورد .
نکته هایی در مورد هیروی Ursa Warrior
نکته ی سوم : 
آیتم Mask Of Madness جادوی 6 این هیرو را از بین میبرد و بلعکس جادوی 6 این هیرو Mask Of Madness را از بین میبرد. بنابراین این آیتم برای این هیرو زیاد جالب نیست زیرا یکی از جادو های اصلی این هیرو را از بین میبرد و همزمان نمی توان از هردوی آن ها استفاده کرد .
  
نکته هایی در مورد هیروی Ursa Warrior
  
امیدوارم تونسته باشم کمکی برای بازی بهتری بهتون کرده باشم . اگه نکته ی جالب دیگه ای می دونید بهم بگین تا به اسم خودتون در اینجا قرارش بدم .

نکته هایی در مورد هیروی Lord of Avernus
همان طوری که میدانید Lord Of Avernuse همان Omniknight است که بعد از تبدیل شدن به Deathknight به این شکل در آمده است .
این هیرو یکی از بهترین هیروهای بازی است که هم به صورت تکی و هم در تیم میتواند نقش خوبی را ایفا کند .
 
   
اما چند نکته ی جالب :
جادوی 2 این هیرو یعنی Aphotic Shield میتواند کلیه جادو های منفی را مانند Stun ، Slow، Curse و هرگونه جادوی منفی دیگری البته غیر از جادوی Doom از روی خود و هم تیمی های خود بردارد .
  
 
همچنین جادوی 6 این هیرو یعنی Borrowed Time هنگامی که فعال میشود کلیه جادو های منفی همچنین Doom را از روی خود بر میدارد .

  
Guardian Wips مکملی برای هیرو هاWispe دومین هیروی Ranged Strength است اما این هیرو بیشتر در بازی نقش یک هیروی ساپورت کننده را دارد تا هیرویی تک بزن .
زیرا جادوهای این هیرو برای ساپورت کردن دیگر هیرو ها ساخته شده مانند Attach Speed , Movement Speed و جا به جا کردن هیرو به هر نقطه از نقشه که خواسته باشد .
Guardian Wips مکملی برای هیروها
در اینجا ما برای شما یک ریپلی از بازی تهیه کرده ایم که شاید درک این مطالب را برای شما بیشتر کند .


ترفند Rikimaru و Priestess of the Moon
 استفاده از این ترفند شما میتوانید بدون این که دیده شوید به دشمتن حمله کنید مانند هیروی Slark 
 
ترفند Rikimaru و Priestess of the Moon
حالا چه باید کرد ؟
1- شما ابتدا باید جادوی 6 خود را یعنی Permanent Invisibility را باز کرده باشید
2- شما باید در تیم خود هیروی Mirana Nightshade را داشته باشید .
حالا زمانی که Mirana Nightshade از جادوی 6 خود یعنی Moonlight Shadow استفاده کند شما بدون اینکه دیده بشوید میتوانید به دشمن حمله کنید .
/ 0 نظر / 40 بازدید