نرم افزار های وارکرفت و دانلود بازی

نرم افزار های وارکرفت و دانلود بازی

garena master
نویسنده : حمید رضا - ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۳/۸
 

دانلود: garena master 76.01

دانلود با لینک مستقیم و آموزش در ادامه مطلب


 

تغییرات در این ورژن :   بار ورژن جدید گارنا سازگاری دارد . باگهای ورژن قبل برطرف شده است . هاست هک درست شده است . قابلیت جستجوی Nick Name به نرم افزار اضافه شده است . قابلیت بن به نرم افزار اضافه شده است .    این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دانلود کنید .

لینک دانلود-------> Download

آموزش استفاده از نرم افزار :


الف - نرم افزار را اجرا کنید .

ب - با توجه به تصویر مراحل خواسته شده را دنبال کنید

- در این قسمت باید موارد خواسته شده را انجام دهید . A. بروی گزینه Select GG Folder کلیک کنید و مسیر گارنا را مشخص نمایید . B. بروی گزینه Select W3X Folder کلیک کنید و مسیر بازی وارکرافت را مشخص نمایید . 2- در این قسمت ها میتوانید موارد مورد نیاز خود را فعال و یا غیر فعال نمایید  

توجه :  Dota Features که مربوط به Warcraft III میباشد ، برای فعال سازی ابتدا وارکرافت را اجرا نمایید سپس بروی گزینه Inject کلیک کنید و بعد از انتخاب کردن تنظیمات مورد نیاز بروی گزینه Patch کلیک کنید .

- اکنون بروی گزینه Start Garena کلیک کنید .  

توجه : وقتی روی این گزینه کلیک میکنید تصویر زیر به همراه گارنا باز میشود که نباید هیچ کدام را ببندید .   ت - حالا مراحل خواسته شده را با توجه به تصویر دنبال کنید

- در قسمت General موارد دلخواهتان را انتخاب کنید سپس بروی گزینه Patch کلیککنید  Garena Master 74.03  

  2- در این قسمت میتوانید نامی برای خود انتخاب کنید که در گارنا و بازی نیز به همین نام شما دیده شوید .   * اکنون با گارنایی که از قبل اجرا شده است وارد گارنا شوید و از بازی لذت ببرید .